LOTO USB/VNT Oscilloscope OSC482M ("Android" + "Windows"), 50MS/s debitas,20MHz Juostos,automobilių,studentų,inžinierius

LOTO USB/VNT Oscilloscope OSC482M ("Android" + "Windows"), 50MS/s debitas,20MHz Juostos,automobilių,studentų,inžinierius

Nauja prekė

€49.40

Apie prekę

LOTO produktai padės jums išspręsti problemas žemiau:

1: Kaip jaunesnysis aparatūros inžinierius, kuris oscilloscope pasirinkti pradėti?

2: Turime dalintis osciloskopu su kolegomis, bet turiu pasirinkimus?

3: Turi atlikti sunkiųjų oscilloscope derinti vietoje, ką aš turėčiau daryti?

4: Plėtoti elektroninius projektus namuose, nr. oscilloscope yra nepatogus, ką aš turėčiau daryti?

5: Tradicinės osciloskopai yra brangus, ir daug funkcijų nėra naudojami.Reikia galingas ir nebrangus oscilloscope?

6: Tradicinės osciloskopai yra pernelyg gremėzdiškas būti pritaikyti ir sunku integruoti į savo projektą.Kaip ją išspręsti?

OSC482M siūlo jums osciloskopu alternatyva, nebrangi ir paprasta naudoti

Su OSC482M PC-based/smartfon pagrįstas oscilloscope, jūs galite naudoti ją su "windows" kompiuterio ar "Android" išmanusis telefonas/tabletę.Kai jums reikia osciloskopu, galite tiesiog pasiimti jį iš kišenės ir kištuką į coumputer/smarphone, kuriuos, USB kabelis, tada jūs turite visiškai oscilloscope matavimo sistema.

Be OSC482M, mes turime OSC482, kuris palaiko kompiuteriai tik, vartotojai gali pasirinkti žemesnę kainą su pačių techninių charakteristikų.Jei jums reikia kitos konfigūracijos, mes turime daugiau produktų, jums pasirinkti.

Leiskite pažvelgti į Programinę įrangą "Windows"

Taikymo scenarijų ir taikoma gyventojų

Šiame paveikslėlyje matome, nuosekliojo prievado dekodavimo, X_Y piešimo, vežėjas stiprinimo, multi-point automatinis matavimo, analoginis įėjimas ir logikos analizė, spausdinimas ir FFT "Windows" Programinės įrangos Paraiška,, ir darbo scenos duomenų kaupiklis.Šis produktas rekomenduojamas aparatūros grandinės kūrimo ir vertinimo, mokymo įranga, vietoje, pavedant, kodavimo apžiūra, transporto priemonių techninės priežiūros, automatinio tikrinimo įranga, maitinimo pulsacijos bandymų, saulės sistemos patikrinimą.

Ji yra sukurta:

aparatūros inžinierius

Auto elektronikos

Elektroninių Geek

Lauko inžinierius

Colleage studentas

Apie Smart Telefonas/Tabletės Parama

OSC482M gali ne remti visų rūšių "Android" įrenginiuose.Klientams gali tekti patikrinti jų "Android" telefonas/Tabletę atitinka šiuos reikalavimus, arba susisiekite su mumis patikrinti parama, sąrašą.Paprastai, jei yra "android" telefonas palaiko OTG, ji gali palaikyti OSC482M.

Aparatūros funkcijas ir specificaitons

8~13 bit Vertikali Skiriamoji geba

Modulio Plėtiniai

paimkime pažvelgti į produktą aparatūros sąsaja plėtiniai: open DE-15 aparatūros sąsaja gali teikti skaitmeninės galia, taip pat analoginis maitinimo, GPIO uostų ir analoginės įvesties kanalais, kaip parodyta žemiau.Ši sąsaja būti naudojama kaip standartas prieigą prie signalo generatoriaus, modulių ar logic analyzer modulius.Nors šie du moduliai gali būti prijungti ir leisti dažnai naudoti, rekomenduojama prijungti modulio po prietaisas yra maitinamas.

Ji taip pat gali būti "PASIDARYK pats" funkcija, modulis, kaip parodyta paveikslėlyje, taip pat prieigą prie įrenginio, per DE-15 sąsaja.

Paketų Sąrašas

Eiti į priekį ir leiskite pažvelgti Paketų Sąrašą:

Nuotraukoje matyti vienodai pakuotės išvaizda ir vidaus priedai, kurie skiriasi priklausomai nuo modelio pasirenka klientas.Žinoma, jūs galite taip pat pasirinkti lagaminas, paketas ir saugoti oscilloscope ir jos modulių ir aksesuarų, taip, kaip parodyta žemiau, šis lagaminas turi būti perkamas atskirai.Jūs galite ieškoti jos nuorodą šioje parduotuvėje.

USB oscilloscope ir reikalingi priedai( įskaitant išplėtimo moduliai ir standartiniai priedai) gali būti kitoks, pagal jūsų įvairių įsigyti: Oficialus vaizdo instrukcija, atsakymai į visus jūsų klausimus .

DUK

Q: kas yra matavimo diapazonas

A: apimtis galėtų išmatuoti 5V(su zondas ant X1) ir 50V(su zondas ant X10).Jei jums reikia išmatuoti didesnė įtampa iki 500V, prašome įsigyti X100 zondas atskirai.

Q: kaip susisiekti su techninės pagalbos?

Prašome siųsti el. paštu [email protected] Technologijų Departamento vadovas bus atsakyta artimiausiu metu.

Klausimas: Kiek laiko garantija?

A: 3-metų garantija visiems produktams.Programinė Įranga / Driver / Manual Download

Prašome žemyn apkrovos nemokamai, mes nuolat atnaujiname programinę įrangą.

bbs.lotoins.com/support.html Techninė Parama

Prašome siųsti el. paštu [email protected] bet problema, mes pasistengsime atsakyti kuo greičiau.

Klientų Aptarnavimas Prašome siųsti internetu pastaba arba siųsti paštu [email protected] pažadame, kad atsakymo per 24 valandas.

Žymos: hack įrankis, raspberri, rasberri pi 4 8gb, OSC482, usb prievadas, esp32 m5stack, aviečių pi4 b, kreiptuką, "bluetooth" dongl, skaitmeninis oscilloscope nešiojamų.

Charakteristikos

Prekės Pavadinimas Waveshare
Kilmės KN(Kilmės)
Demo Valdybos Tipas RANKOS
Modelio Numeris OSC482M

Parašyti atsiliepimą

LOTO USB/VNT Oscilloscope OSC482M (

LOTO USB/VNT Oscilloscope OSC482M ("Android" + "Windows"), 50MS/s debitas,20MHz Juostos,automobilių,studentų,inžinierius

LOTO produktai padės jums išspręsti problemas žemiau: 1: Kaip jaunesnysis aparatūros inžinierius, kuris oscilloscope pasirinkti pradėti? 2: Turime dalintis osciloskopu su kolegomis, bet turiu pasirinkimus? 3: Turi atlikti sunkiųjų oscilloscope derinti vietoje, ką aš turėčiau daryti? 4:

Panašūs produktai: