Max 3T/H 78M 750w DC 48V Saulės Vandens Siurblys Giliai Panardinami Vandens Siurblys Nuolatinio magneto variklis Brushless žemės Ūkio

Max 3T/H 78M 750w DC 48V Saulės Vandens Siurblys Giliai Panardinami Vandens Siurblys Nuolatinio magneto variklis Brushless žemės Ūkio

Nauja prekė

€246.67

€352.38

-29%

Sumažinta kaina!

Apie prekę

Max 3T/H 78M 750w DC 48V Saulės Vandens Siurblys Giliai Panardinami Vandens Siurblys Nuolatinio magneto variklis Brushless žemės Ūkio

Speciali pastaba: pirmiau kaina tik apima saulės, vandens siurblys + valdytojas.jei jums reikia kitų pagalbiniai produktai, pvz., saulės skydelis, panardinamus siurblio laidas, laidas PV, plaustas, PV montavimo braket, pertrauka oro jungikliu, reguliatorius lauke ir pan., prašome susisiekti su manimi

SSW Mažos Galios Saulės Giliai Siurblys SSW serijos siurblys gali būti maitinamas DC ir saulės, kad yra siurblio įėjimo galia.O mūsų SZW serijos siurblys žr. siurblio galią.Jei reikia maitinimo virš 1000W, aukštos įtampos saulės siurblys yra geriau( mes galime suteikti 3SZW,4SZW ir 6SZW), kurios gali būti varomi saulės energija,DC ir AC.Dėl šios aukštos įtampos siurblys, mes galime naudoti plonesni kabelis, kuris gali sumažinti nuostolių.

Privalumas 600w saulės siurblys 1.Didesnis Efektyvumas :Ji yra įrengta su nuolatiniu magnetu sinchroninio variklio, kuris turi didelį greitį ir didesnis efektyvumas, lyginant su asinchroniniu varikliu. 2.Mažas Dydis ir lengvas:tūris ir svoris yra tik 1/5 kitų siurblio tą pačią specifikaciją. 3.Pažangi Veikimą:Ji gali kontroliuoti operaciją, apribojant plaukiojantieji kamuolys ir kiti metodai.Jį galima įjungti ir išjungti nustatymo metu.Jis gali atlikti vandens-mažiau apsaugos pagal gerai ir gali apsaugoti siurblio variklis nuo perkaitimo ir nuo srovės automatiškai. 4.Siurblys veikia tiek esant 50 HZ ir 60 HZ, ir taip pat galva ir srautas gali išlikti nepakitusios pagal daug įtampos.Produkcija yra pastovus, kai įtampos pulsacija atsitinka. 5.Šis siurblys turi būti dirbo su mūsų išskirtinę valdiklis valdo dažnių valdymo ir nuolatinio greičio. 6.Energijos taupymo ir pilnas funkcijų.Ji gali būti naudojama pramonės, žemės ūkio, naftos chemijos pramonės, medicinos, pramonės ir kitų rūšių vandens procesą.

Duomenų valdytojas šio siurblio naudoti naujausią DC inverter technologija, visų rūšių apsauga funkcijų, tokių kaip: per-šildomos, nuo srovės, per pakrautas, ir jis taip pat turi funkcijas, pastovaus slėgio, pastovaus srauto, laiko jungiklis, nuotolinio tinklo eksploatavimo ir protingas operacija.

Privalumas-šis siurblys su mažo dydžio ir šviesos svorio, gali būti labai akivaizdi vandens projektą, nes tai gali labai sutaupyti išlaidas, montavimas ir priežiūra ypač tose situacijose, kurios reikalauja perkelti arba iš naujo įdiegti dažnai.

Rotoriaus mūsų nuolatinis magnetas sinchroninis variklis, pagamintas iš normą žemių magnetas, varo naras, kuris veikia, kai tarpas tarp rotoriaus ir likvidavimo skiriasi.Siurblio greitis yra nuspręsta jo vairuotojas.Sukamojo magnetinio lauko variklio ir statoriaus nuolat sukasi sinchroniškai.

Jis gali dirbti pagal pastovi galia, greitis ir sukimo momentas su greitai atspindys ir tiksliai valdyti.Su pastoviu greičiu, jis gali išlaikyti galvą ir srauto nepakitęs platų įtampos.

Jo efektyvumas yra 15% iki 20% didesnis nei kitų vienfaziai asinchroninio variklio (apima praradimo nuo variklio ir duomenų valdytojo) ir 7% iki 10% didesnė nei trijų fazių asinchroninis variklis.Ir jei mes aprūpinti trijų fazių asinchroninis variklis su dažnio konversijos valdytojas, nuolatinis magnetas sinchroniniais varikliais gali būti 10% ir 13% didesnė, nei ji.

Jis yra įrengtas valdiklis, kuris priima DC dažnio keitiklio technologija.Šis reguliatorius gali apsaugoti variklį, kai jis yra per veidrodėliai, per srovės ir per pakrautas.

Variklio greitis gali būti suprojektuotos taip, kaip reikalaujama.Kai greitis yra didelis, variklis dydis bus mažesnis ir medžiagų kaina bus mažesnė.

Šis siurblys turi būti dirbo su mūsų išskirtinę valdytojas, naujos kartos saulės vandens siurblys priima išplėstinė DC valdytoją, duomenų valdytojas, tai siurblys naudoja naujausias DC inverter technologija, visų rūšių funkcijų, tokių kaip: švelnus paleidimas, pastovaus slėgio, vandens tiekimo, taip pat turi funkciją, ypač fontanas, pvz.: modeliavimas kontrolės, autobusų-įsisavinimas.Nuo pažangių dizaino, kaina yra mažesnė, ir užima mažiau laiko laikyti išlaikymo.Marso Uolienų buvo patyrusių inžinierių teikti tinkamą planą ir geras aptarnavimas po pardavimo.Šis siurblys dirba tiek 50 HZ ir 60 HZ, ir taip pat gali būti galvos ir srauto nepakeista pagal daug įtampos, produkcija nuolat, kai įtampos pulsacija atsitinka.Kaip tai siurblys naudojamas aukšto efektyvumo variklis ( max efektyvumo variklis yra apie 92%), PF iki 0.99, po išskaičiuojamos išsami praradimas duomenų valdytojas, galutinio vartojimo efektyvumas dar didesnis, nei gerai siurblys varomas vienfazis asinchroninis variklis.Valdytojas & Saulės Panle Ryšio Metodas 2 vnt 24V saulės skydelis serijos ryšys.Pastaba:Tai yra tik viena grupė, jei galios nepakanka, tiesiog prijunkite vieną arba kelias grupes ir įtampos bus išlaikyti tą patį.Saulės įtampa-darbo įtampa saulės kolektorių, mes paminėti, 24V, saulės skydelis, ir jos atviros grandinės įtampa yra 30-36V(pasikeitė temperatūra) Šis siurblys yra daugiausia naudojami visų rūšių vandens tiekimo ir nuotekų, fontanas, saulės sistema, kaip ir visi kiti lauko reikalauja giliai siurblys, plačiai naudojami pramonėje, žemės ūkis, chemijos pramonė, medicinos pramonės ir visų rūšių vandens procesą.Šis siurblys turi akivaizdžių privalumų, ypač tiems, prašymą aukštą siurblio galva ir didelės galios.Tai naujos kartos elektromechaninis integracijos ir siurblio, ir jis norėtų būti būsimos giliai siurblys plėtros.

3 Colių PMG Giliai Ir Siurblio Techniniai Duomenys

NĖRA.

Modelis

Siurblys

Srautas(T/H)

Vadovas(M)

Lizdo

Įstaiga

Aukštis

N.W.

W

DC

Vardinė

Max

Vardinė

Max

Colių

Colių

mm

Kar

1

3SSW2.5-30-24-300

Žymos: alyvų atliekų, vandens siurblys, giliai siurblys, 1000w 48v dc variklis, 2v dc vandens siurblys, siurblys vandens submerse, pozo saulės siurblio rinkinys, teel siurblys, bft vandens srovės siurblys, siurblys kanalizacijos, išcentriniai siurbliai.

Charakteristikos

Galia 750W
Naudojimas Vandens
Standartinius arba Nestandartinius STANDARTAS
Degalai elektrinis
Vadovas Max 78M
Srautas MAX 3T/H
Teorija Išcentrinis Siurblys
Struktūra Povandeninis Gerai Siurblys
Prekės Pavadinimas MARSO UOLIENŲ
Sertifikavimo NĖRA
Spaudimas Žemas Slėgis
Modelio Numeris 3SSW3-78-48-750
Kilmės Kinija
Prašymas Panardinami

Parašyti atsiliepimą

Max 3T/H 78M 750w DC 48V Saulės Vandens Siurblys Giliai Panardinami Vandens Siurblys Nuolatinio magneto variklis Brushless žemės Ūkio

Max 3T/H 78M 750w DC 48V Saulės Vandens Siurblys Giliai Panardinami Vandens Siurblys Nuolatinio magneto variklis Brushless žemės Ūkio

Max 3T/H 78M 750w DC 48V Saulės Vandens Siurblys Giliai Panardinami Vandens Siurblys Nuolatinio magneto variklis Brushless žemės Ūkio Speciali pastaba: pirmiau kaina tik apima saulės, vandens siurblys + valdytojas.jei jums reikia kitų pagalbiniai produktai, pvz., saulės skydelis, panardinamus siurblio laidas,

Panašūs produktai: